"המיומנות שלנו היא להקפיא את העולם בשנייה הנכונה, זו שעושה את כל ההבדל"

נעים מאוד, אני עידן גרוס, הבעלים של סטודיו לצילום עסקי ומסחרי. את הסטודיו הקמתי בשנת 2006, לאחר שחזרתי ממסע עוצר נשימה במזרח הרחוק ובדרום אמריקה. הנופים המדהימים והאנשים אליהם נחשפתי במהלך הטיול, עשו לי חשק לתעד ולתפוס את אותם רגעים קסומים ומיוחדים. כשחזרתי לארץ החלטתי להפוך את האהבה למקצוע. הצעד הראשון שעשיתי היה ללמוד צילום באופן מקצועי, ומהר מאוד גם הפכתי למרצה במכללות מוכרות שביניהן מכללת אשקלון ומכללת אורט.

"תבחר עבודה שאתה אוהב, ולא תצטרך לעבוד יום אחד בחייך."

החיבור החזק לתחום הוביל אותי להקמת הסטודיו לצילום עסקי, כשהמטרה העיקרית שלי הייתה לאפשר לכל עסק וחברה למתג, לשווק ולבדל את עצמם מיתר המתחרים באמצעות תמונות וסרטונים איכותיים וייחודיים.

אילו שירותים מספק הסטודיו?

"סטודיו לצילום עידן גרוס" מספק שירותי צילום לעסקים קטנים, חברות, מוסדות ציבוריים, מסעדות ועוד. הסטודיו מורכב ממחלקת וידאו וממחלקת סטילס, ומונה צוותי צילום, עריכה וגרפיקה שידאגו לנראות מושלמת של העסק שלכם.

מחלקת סטילס

צילומי תדמית מקצועיים

צילומי אוכל

צילומי מוצר

צילומי יח"צ, כנסים ואירועים עסקיים ושליחת תמונות נבחרות בזמן אמת

מחלקת וידאו

סרטוני תדמית

סרטוני טייסטי

סרטוני הדרכה

צילום שידורים חיים במעגל סגור בליווי מספר מצלמות

יצירת מוצרים דיגיטליים

כל חבילת צילום מותאמת באופן אישי לסוג העסק ולמטרה אותה תרצו להשיג. הצוות שלנו יגיע עד אליכם, אפילו בהתראה קצרה במיוחד, ויעניק לכם את השירות המקצועי והאיכותי ביותר, תוך חשיבה על הפרטים הקטנים שיהפכו כל צילום לזיכרון בלתי נשכח.

בין לקוחותינו

רוצים לבדל את עצמכם מיתר המתחרים ולהגדיל את כמות המכירות בעסק?

לתיאום פגישה והתאמת חבילת הצילום שתפורה לעסק שלכם